Školní pohár 2024

Vítězem Školního poháru za letošní školní rok se stává tercie, přebírá pohár od současné septimy, vítěze ročníku loňského. Gratulujeme nejaktivnější a nejakčnější třídě letošního roku, přejeme jí, ať vítězství přetaví v další kvalitu a úspěchy, kterými bude od září inspirovat své okolí. Velká radost, gratulace septimě, které nechybělo moc, aby znovu obhájila vítězství, skvělému 1. ročníku za bronz (o nich ještě určitě hodně uslyšíme!) a dík i všem ostatním třídám - za každý bod v tabulce, za aktivní přístup, za to, že Vám není jedno, co se na našem gymnáziu děje.

Na slavnostní skleněné desce vítězů v 1. patře přibyde další řádek s vítězi - 2023/2024 - tercie - za SPGT Iva Gráfová

Za celý SPGT

Daniel Černý a Jan Janíček

foto: Šimon Bartoš, 6.8