Knihovnický kroužek 2024/2025

Knihovnický kroužek

Knihovnický kroužek bude probíhat každé úterý od 14:00 do 15:30.

Kroužek bude letos na přání studentek obsahovat více různých debat o společně čtené literatuře, stejně tak budou probíhat přímo v rámci kroužku čtenářské dílny, kdy budeme společně číst daný text a následně o něm debatovat.

Knihovnický kroužek si ovšem klade za velký cíl i udržovat knihovnu krásnou, aby zde každý student rád trávil čas v příjemném prostředí.

Stejně tak nikdo jiný na celé škole nemá takový vliv na nákup nových knih, v rámci knihovnického kroužek 1x až 2x za rok dochází k většímu nákupu knih, které jsou přímo vybrány knihovnickým kroužkem, takže se většinou jedná o moderní lákavé tituly a můžeš se na tom podílet přímo ty!

Zápisné na celý školní rok 2024/2025 činí 150,- Kč a platí pro všechny gymnaziální zájmové kroužky. Kdo již tento poplatek zaplatil, nahlásí pouze, v rámci jakého kroužku tak učinil.

Přihlášky na kroužek k vyzvednutí , kde jinde nežli v knihovně u pana učitele Vačkáře, zde stejně tak probíhá zápis do kroužku.

Zdroj obrázků: Osobní galerie M. Vačkáře