Office Aréna - celostátní kolo

Do celostátního kola soutěže Office Aréna se probojovala Veronika Huličková, která soutěžila v kategorii A určené pro žáky druhého stupně základní školy (nebo příslušných ročníků víceletých gymnázií). Po celou dobu soutěže ji také kromě vyučující podporovala její spolužačka Adéla Koláčková.

Veronika soutěžila s projektem V roli cestovní kanceláře - Vysoké Tatry. Připravila si prezentaci, kde představila dovolenou jako atraktivní nabídku pro potenciální zákazníky a vytvořila v Excelu tabulku rozpočtu, ze které byla patrná celková cena za osobu a dále za rodinu v počtu 4 osob. Navíc pro cestovní kancelář vytvořila webovou stránku se základními informacemi a do prezentace vložila QR kód pro načtení webových stránek.

Součástí finále byl i doprovodný program, který si připravili studenti Studentského Trenérského Centra Microsoft a prohlídka budovy Microsoftu.

Veronika i Adéla získali určitě během soutěže cenné zkušenosti, které jim pomohou v jejich dalším rozvoji v používání aplikací Office. Děkujeme za skvělou reprezentaci našeho gymnázia!

Text: Ivana Kubínová

Foto: Adéla Koláčková, Ivana Kubínová

Zahájení soutěžePrezentování před porotouPředávání pamětního listuDiplom za 1. místo v krajském kole soutěže Pamětní list na celostátní kolo soutěžeSe všemi účastníkyVeronika s AdélouVeronika s vyučujícíPohled na Prahu ze střechy budovy MicrosoftuV budově Microsoftu