Tělesná výchova

AIKIDÓ VE VÝUCE TĚLESNÉ VÝCHOVY

Ve dnech 19. 4. a 3. 5. 2024 si žáci kvinty v hodinách TV vyzkoušeli základy sebeobrany. Výuku pro ně připravil pan Dražan (prezident ČESKÉ FEDERACE AIKIDÓ) společně s instruktory.

Basketbalové přátelské utkání s Lišovem

Dne 16. 4. 2024 jsme uspořádali na našem gymnáziu přátelské sportovní utkání v basketbalu.

ČESKO VESLUJE - CELOSTÁTNÍ KOLO

Ve čtvrtek 22. 2. 2024 se vybraní studenti z primy a kvinty, kteří postoupili na celostátní kolo v halovém veslování, utkali s dalšími týmy v Praze v O2 universu. Domů si odvezli dva cenné kovy. Dívky z kvinty skončily na 2. místě a smíšená štafeta kvinty na 3. místě.

Druháci a sexta na horách 2024

V neděli 15. února 2024 odjeli na hory žáci druhého ročníku a sexty - i oni budou 5 dní lyžovat v Janských Lázních v Krkonoších. Sníh je, chuť se pořádně hýbat také, nálada skvělá, podmínky adekvátní poctivému přístupu zaměstnanců chaty Lovrana a skvělému servisu našich učitelů.

FLORBALOVÝ TURNAJ - výsledky

V pátek 9. 2. 2024 se konal florbalový turnaj žáků našeho gymnázia. K vidění byly krásné sportovní výkony i různé druhy emocí(které ke sportu patří) a to vše za vydatného povzbuzování spolužáků. Všem zúčastněným děkujeme za krásný zážitek a vítězům gratulujeme.

ČESKO VESLUJE

V pátek 26. 1. 2024 se v třeboňském Roháči konala krásná sportovní soutěž "ČESKO VESLUJE". Naše gymnázium reprezentovali žáci primy a kvinty a mnozí z nich se nominovali na finále školních závodů, které se bude konat v rámci MISTROVSTVÍ SVĚTA V HALOVÉM VESLOVÁNÍ dne 22. 2. v pražské O2 UNIVERSUM.

12317>>