SPORTOVNĚ ZEMĚPISNÝ KURZ PRO 3. ročník: NEZAPOMENUTELNÝ TÝDEN PLNÝ DOBRODRUŽSTVÍ!

V pondělí ráno jsme se sešli u rybníka Svět (veslařská loděnice TJ Jiskra), kde se studenti učili základy jízdy na kánoii a zároveň  si osvěžili znalosti první pomoci. Úterní dopoledne bylo věnováno zeměpisné části a odpoledne jsme se přesunuli na veslařské trenažéry, protože deštivé počasí nám nedovolilo vyjet na rybník. Ve středu se studenti zdokonalovali v jízdě na lodích, soutěžili a odpoledne si užili sluníčko při beach-volejbalu.

Největší dobrodružství na nás čekalo ve čtvrtek a pátek, kdy jsme sjížděli řeku Vltavu z Vyššího Brodu do Českého Krumlova. Překonávali jsme nástrahy počasí (mokro ze všech stran), jezy, lovili lodě, večer jsme si i zazpívali u táboráku a užili jsme si pohled na Český Krumlov z řeky, který je opravdu ten nejhezčí.

Díky počasí a okolnostem platilo: "ZÁŽITEK NEMUSÍ BÝT POZITIVNÍ, HLAVNĚ, KDYŽ JE INTENZIVNÍ!!!" :-)

Text a foto: Augstenová