ŽÁCI KVINTY OBSADILI 2. MÍSTO V CELOREPUBLIKOVÉM TURNAJI COUNTER STRIKE 2

Spolu s mými spolužáky z kvinty - Tomášem Hovorkou, Kryštofem Lahodným, Ondřejem Michalem a Janem Psíkem jsme se zúčastnili celorepublikového středoškolského turnaje v populární videohře Counter-Strike 2. Celý turnaj byl pořádán sokolovskou sekcí Vyšší policejní školy a střední policejní školy MV v Praze. Na začátku se ho účastnilo celkem 25 škol z celé České republiky.

Po sérii zápasů ve skupinové fázi a následně i v play-off se nám podařilo probojovat až do samotného finále tohoto turnaje. To se jako jediné, společně se zápasem o 3. místo, nekonalo v online podobě, ale na krajském úřadě v Karlových Varech. Tam jsme se vydali v pátek 14. června.

I přesto, že se na místě vyskytlo několik technických komplikací s poskytnutými počítači, dali jsme do hry maximum a o výhru jsme se utkali s velkou bojovností a elánem. I když jsme pochopitelně toužili po vítězství, na druhé místo, které jsme nakonec vybojovali, jsme velice hrdí a je to zatím náš zdaleka největší úspěch v odvětví Esportu.

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří nás v průběhu turnaje podporovali, a to primárně vedení naší školy, které nám ve všem vyšlo vstříc. Těšíme se na další podobné příležitosti.

Daniel Šikr a celý tým