TŘÍDNÍ VÝLET KVINTY

V pondělí jsme se vypravili na dvoudenní nezapomenutelný školní výlet, který nás zavedl do Prahy a krásného Českého středohoří.

První den naší cesty jsme strávili v hlavním městě, kde jsme navštívili KUNSTHALLE PRAHA, nové centrum současného umění. Po umělecekém dopoledni jsme se přesunuli do kempu Oparno v Oparenském údolí. Zde jsme si užili večer plný sportovních aktivit. Druhý den byl ve znamení turistiky a objevování krás Českého středohoří. Ráno jsme se vydali na vrchol hory LOVOŠ, odkuch jsme měli krásný výhled na Lovosice, horu Říp a Milešovku. Naše cesta pokračovala do Radejčína až k místní rozhledně. Během dne jsme ušli přibližně 15 kilometrů a to hodně "do kopce", což byla skvělá zkouška naší fyzické kondice.

Školní výlet nejenže posílil naše tělesné schopnosti, ale umožnil lépe se poznat a užít si nezapomenutelní chvíle.

Text a foto: Augstenová