Školní výlet

Na konci června jsme se společně vypravili do Českcýh Budějovic a přijali velice laskavou nabídku jedné z maminek našich studentů (ještě jednou moc děkuji paní Mráčkové!) a vypravili se do místní hasičské stanice, kde se nám paní Mráčková věnovala, ukázala nám jednotlivá zákoutí hasičské stanice, stejně tak nám popsala, jak prakticky probíhá práce hasiče, čemu je vystavován a jak náročná práce to je. Stejně ale největším zážitkem pro všechny bylo stříkání z hasičské hadice.

Poté byl kratší rozchod v obchodním centru Mercury, který studenti využili k nákupu oběda a dalším nákupům.

Výlet jsme zakončili na Náměstí Přemysla Otakara II., kde jsme měli rezervovanou hru laser game ve Funspace areně, kterou si studenti s radostí zahráli a poté znavení z horka jsme se autobusem přesunuli domů.

Uvidíme, co nás čeká v roce následujícím!