GYM hledá posily!

Máte rádi psaní, kreslení nebo grafiku? Rozumíte pravopisu nebo vás prostě baví mluvit s lidmi? Chcete se podílet na tvorbě školního časopisu a sdílet své nápady se světem? Hledáme právě vás! Připojte se k našemu týmu tvořivých pisálků, ilustrátorů, korektorů, grafiků a dalších nadšenců, kteří chtějí zprostředkovávat zajímavosti našeho světa, otvírat diskuse a zkusit si práci v žurnalistice. Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti, stačí jen chuť se do toho pustit!

Redakční rady školního časopisu GYM probíhají většinou o přestávkách či online, takže se nemusíte bát a nemůžete vymlouvat, že byste nestíhali.

Přihlaste se u paní učitelky Hronkové nebo prostě doražte na první radu, která se uskuteční ve středu 11. září o velké přestávce.

Těšíme se na vás!

Text a foto: THr za pomoci umělé inteligence