Nová okna v aule

V červenci 2024 proběhla dlouho očekávaná výměna velkých oken v aule našeho gymnázia. Při té příležitosti jsme je nechali i nově zastínit elektrickými roletami - proměna auly je po třech letech průběžných úprav konečně dokončena (nové vybavení, ozvučení, odstranění stupínku, instalace oltářního obrazu, nové klavírní křídlo). Dodavatele oken jsme vybrali v řádném výběrovém řízení. Prohlédněte si fotodokumentaci z realizace této náročné akce, za jejímž úspěchem stojí i v tomto případě pečlivý dozor našeho pana školníka Milana Lišky.

ako

Stará okna byla nevyhovující z mnoha důvodů - obrovské tepelné ztráty nevyjímajeStará okna s nevyhovujícími nestabilními žaluziemi dosloužilaZakázku realizovala firma VekraZ důvodu instalace elektrických rolet musel pan školník pečlivě vysekat šlic pro umístění kabelů - elektrika sem byla přivedena z půdních prostorInstalace elektrických roletHotovoV průběhu srpna byla aula kompletně vyčištěna, upravena a připravena k provozuVýměna oken se povedla nad očekávání nás všech - po stránce estetické i z hlediska funkčnosti