Naši studenti na gymnáziu v Gmündu

Od 26.9. do 28.9. 24 se nás pět žáků z 3. ročníku a septimy zúčastnilo Skillscampu v Gmündu.

Po lehce komplikovaném příjezdu jsme dorazili na krásné gymnázium Gmünd,  kde celý program probíhal. Během těchto dnů jsme byli rozděleni do různorodochých skupin, ve kterých jsme spolu s rakouskými studenty řešili otázky a problémy daného tématu: využití AI a cirkulární ekonomika. Po dobu těchto workshopů jsme se viděli s manažery firem, kteří nám mohli odpovídat na naše dotazy a dávali nám rady. To nám velmi pomohlo při tvoření závěrečné prezentace , které se zúčastnila i starostka města Gmünd a paní hejtmanka. Každý den jsme měli zařízenou stravu, ubytování a volnočasový program. Všichni jsme si program moc užili a načerpali spoustu informací.

Děkujeme spřátelénému gymnáziu v Gmündu, že nám tuto zkušenost umožnilo.

Text a foto: Ondřej Hrubý (7.8) a spol.